Mūsų metodai grindžiami siekiu viską, ko imamės, atlikti nepriekaištingai. Užtikriname aiškų vadovavimą komandoms, kad jos turėtų visas sąlygas suteikti klientams patikimas paslaugas. Šios vertybės atspindi mūsų viziją – būti pripažintiems kaip dinamiška ir novatoriška įmonė.

TCW Translated LT

„Carey“ įranga ir transporto parkas

„Carey Group“ turi ir valdo daugiau nei 2 000 specialių įrenginių ir mechanizmų bei daugiau nei 500 sunkvežimių ir kitų transporto priemonių, kurie atlieka svarbų, palaikantį vaidmenį visose „Carey Group“ įmonėse.

Visi įrenginiai yra reguliariai apžiūrimi ir atliekama jų techninė priežiūra, siekiant užtikrinti saugų bei veiksmingą darbą. Jie yra sertifikuoti aukščiausio lygio standartais, įskaitant FORS ir CLOCS.

Sveikata ir sauga

Suprantame, kad visų pirma privalome užtikrinti mūsų kolektyvo sveikatą, saugą ir gerovę. To siekiame mokydami darbuotojus pagal aukščiausius standartus, palaikydami saugią ir aukštos kokybės darbo aplinką, visada teikdami atitinkamą priežiūrą ir aiškiai komunikuodami.

Careys Group  iniciatyva „Safe Home Every Day“ (SHED) yra integruota į Seneca kultūrą ir visiškai atitinka ISO akredituotą integruotą valdymo sistemą pagal ISO 9001, 14001 ir 18001 standartus.

Tvarumas

Kuras iš atliekų užtikrina tvarią alternatyvą sąvartynui, kai iš atliekų išgaunamas vertingas šilumos ir energijos šaltinis.

Mūsų kuro iš atliekų eksportas į Europos energijos regeneravimo jėgaines nepalieka jokio anglies pėdsako, kadangi labai efektyvus kogeneracinių jėgainių (CHP) gamybos lygis gerokai nusveria kuro iš atliekų transportavimo į žemyninę Europą poveikį. Mūsų energijos regeneracijos srities partneriai gamina elektrą, panaudodami šilumą vietovės šildymo sistemose arba pramonėje, o kietąsias daleles perdirba, pvz., pelenus kelių statybai.

Kokybės ir veiklos tobulinimas

„Seneca“ įsipareigojusi savo energijos gaminimo partneriams kiekvieną kartą laiku tiekti aukštos kokybės kurą.

Mes pasiryžę nuolat tobulinti savo kuro gamybos procesus, tiekimo grandines ir logistikos sistemas, siekdami užtikrinti, kad visiškai patenkiname rinkos poreikius ir teikiame tikrą pridėtinę vertę savo partneriams.

Tai apima mūsų naujausią investiciją į naujoviškas logistikos technologijas ir kuro iš atliekų gamybos įrangą, dėl ko „Seneca“ įsitvirtino kaip rinkos lyderė.