Esame sukaupę didelę patirtį, teikdami atliekų perdirbimo paslaugas įvairiems klientams ir sektoriams. Mūsų 12 000 m2 medžiagų perdirbimo centre Vemblyje, Londone, veikiančiame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, keturios specialiai tam skirtos kuro gamybos linijos efektyviai perdirba tiek perdirbtų, tiek neperdirbtų atliekų srautus.

100 procentų išvengdami sąvartynų, esame iš visų jėgų susitelkę teikti patikimas ir pasitikėjimo vertas paslaugas. Kaip atsakingo atliekų tvarkymo operatoriaus mūsų infrastruktūra pilnai atitinka įstatymais nustatytus įsipareigojimus ir aplinkos apsaugos aktus.

Savo procesus sukūrėme ir sureguliavome taip, kad pasirūpintumėme, jog mūsų klientai galėtų naudotis efektyviu infrastruktūros tinklu, kuris priimtų ir perdirbtų jų atliekas. Mūsų daugiapakopis procesas garantuoja, tokios medžiagos kaip mediena, metalai, plastikai ir kartonas būtų atrenkama perdirbimui, o iš neperdirbamų medžiagų galime gaminti platų aukštos kokybės kurą iš atliekų, taip užtikrindami tvarią alternatyvą sąvartynams.

Galimybė pasinaudoti „Seneca“ kuro iš atliekų infrastruktūra Vemblyje labai prisideda prie mūsų komercinių atliekų surinkimo sėkmės. Mūsų transporto priemonės nesustodamos dirba, kad aptarnautų aukšto lygio klientus, taigi išties svarbu turėti prieigą prie aukštos kokybės 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiančios infrastruktūros, kurioje mūsų vairuotojai gali išversti krovinius saugiai ir greitai. „Seneca“ 100 proc. sąvartyno išvengimo norma taip pat suteikia galimybę „Simply Waste“ padėti savo klientams labai efektyviai siekti aplinkos tausojimo rezultatų.

James Capel – „Simply Waste Solutions Ltd“ generalinis direktorius