Mūsų visiškai integruota kuro iš atliekų tarpininkavimo paslauga išnaudoja pažangią tiekimo grandinę, kad užtikrintų pastovų ir patikimą kuro iš atliekų išvežimą.

Mūsų plati veiklos patirtis, ilgalaikės tiekimo sutartys su energijos iš atliekų gamybos įmonėmis ir aukštos kokybės logistikos sprendimai suteikia mums galimybę teikti patikimas tarpininkavimo paslaugas visoje JK.

Visiems savo klientams garantuojame patikimą, ekonomišką ir teisiškai suderintą tarpininkavimo paslaugą, atitinkančią jų individualius reikalavimus. Mūsų komanda tvarkys visą procesą, įskaitant tinkamo kuro iš atliekų išvežimo partnerio pasiūlymą, reikalavimų laikymąsi, logistiką ir sąskaitų tvarkymą.

Mums „Seneca“ teikiama kuro iš atliekų tarpininkavimo paslauga labai vertinga. Ji buvo sukurta specialiai pagal mūsų poreikius. „Seneca“ teikė konsultacijas ir pagalbą, kol užsakinėjome kuro iš atliekų gamybos procesą, užtikrino energijos iš atliekų gamybos pajėgumą, atitinkantį mūsų likutinių atliekų srautus, ir rūpinosi TFS eksporto sutikimais. Dabar, kai viskas pritaikyta, paslauga puikiai veikia, mes galime skirti visą dėmesį vykdyti verslui.

Neil Johnson, „Mick George Ltd“ operacijų direktorius