„Simply Waste Solutions“ yra viena iš didžiausių pietrytinės Anglijos nepriklausomų atliekų tvarkymo įmonių. 2006 m. įkurta bendrovė siūlo platų atliekų surinkimo ir perdirbimo paslaugų asortimentą, ir šiuo metu su savo aukštos kokybės transportavimo parku susitvarko su 100 000 tonų atliekų per metus.

Mūsų ryšio užmezgimo pagrindu tapo „Seneca“ gebėjimas suteikti greitą 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę veikiančią išvertimo infrastruktūrą „Simply Waste“, pasirūpinant, kad transporto priemonės bus pasvertos, iškrautos ir grąžintos į darbą per 15 minučių nuo atvykimo. Mūsų infrastruktūros mastas tam puikiai tinka, nes galime tuo pačiu metu skirtingose pastato srityse iškrauti iki trijų sunkvežimių.

Iškrovę, perdirbame medžiagas į kurą iš atliekų ir paruošiame eksportuoti į kai kuriuos Europoje pirmaujančius energijos iš atliekų centrus. Mūsų keturios apdorojimo linijos suteikia galimybę su medžiagomis susitvarkyti greitai, kartu išlaikant sąvartyno išvengimo 100 procentų normą.

Galimybė pasinaudoti „Seneca“ kuro iš atliekų infrastruktūra Vemblyje labai prisideda prie mūsų komercinių atliekų surinkimo sėkmės. Mūsų transporto priemonės nesustodamos dirba, kad aptarnautų aukšto lygio klientus, taigi išties svarbu turėti prieigą prie aukštos kokybės 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiančios infrastruktūros, kurioje mūsų vairuotojai gali išversti krovinius saugiai ir greitai. „Seneca“ 100 proc. sąvartyno išvengimo norma taip pat suteikia galimybę „Simply Waste“ padėti savo klientams labai efektyviai siekti aplinkos tausojimo rezultatų.

James Capel – „Simply Waste Solutions Ltd“ generalinis direktorius
Klientas
Simply Waste Solutions
Vieta
Anglija