2016-tųjų balandį „Seneca Resource Recovery“ sudarė ketverių metų sutartį su Norfolko grafystės taryba per metus priimti ir perdirbti 30 000 tonų buitinių likutinių atliekų. Mūsų sprendimas buvo paremtas siekiu kiek tik įmanoma išvengti sąvartynų, perdirbant buitines atliekas į kurą iš atliekų ir antrinį panaudojimą per mūsų gerai išvystytą tiekimo grandinę.

Kad galėtume pateikti sprendimą, pradėjome bendradarbiauti su Noridžo mieste įsikūrusia „PSH Environmental“. „PSH Environmental“ yra šeimos verslas, veikiantis jau per 30 metų ir neseniai savo perdirbimo įmonėje paleidęs į eksploataciją kuro iš atliekų gamybos liniją. Tai suteikė puikią galimybę mūsų verslui sujungti jėgas ir pateikti Norfolko grafystės tarybai patikimą sprendimą.

Sprendimas puikiai suveikė nuo pirmosios dienos. Vietos valdžios institucija gabena buitines atliekas į „PSH Environmental“ gamyklą, kur jos apdirbamos pagal tinkamas specifikacijas ir perdirbamos į kurą iš atliekų. Mes tvarkome eksporto ir galutinio energijos išgavimo procesus, pasirūpindami reikalingų reguliuojančiųjų institucijų leidimais ir kuro iš atliekų transportavimu iš PSH gamyklos į „Attero“ energijos iš atliekų gamybos centrą Vijsterio mieste, Nyderlanduose.

Iki šios dienos mūsų bendradarbiavimo sprendimas visiškai patenkino kliento lūkesčius ir padėjo nukreipti iš sąvartynų virš 50 000 tonų buitinių atliekų Norfolke, 100 proc. normą.

Klientas
Norfolk County Council
Vieta
Anglija