Luke yra „Seneca“ saugos ir aplinkosaugos atitikties vadovas, kuris pradėjo dirbti nuo 2011 m. Prisijungęs kaip gamybos vadovas, Luke vadovavo įdiegiant gamybos principus, pavyzdžiui „Lean 5S“ techniką, atlikęs esminius patobulinimus mechaninio apdirbimo, standartizavimo ir nuostolių mažinimo srityse.

Po penkerių metų, praleistų užimant operacijų valdymo pareigas, Luke labai norėjo įmonėje „Seneca“ sukurti kultūrą, kurioje svarbi sveikata ir sauga, ir perėjo prie savo dabartinių pareigų. Glaudžiai bendradarbiaudamas su už operacijas atsakinga komanda, Luke pakeitė įmonės požiūrį į sveikatą ir saugą, dirbdamas kartu su tais asmenimis, kurie yra atsakingi už „Seneca“ operacijas, ir kurdamas veiklos vykdymo standartus grupėje „Carey Way“.

Luke Cassidy

Klausimai ir atsakymai

Stengiamės, kad tai būtų smagi, maloni ir saugi darbo aplinka visai komandai. Skatiname atvirumą, kad visi žinotų, jog gali pasisakyti. Nuoširdžiai rūpinamės savo darbo jėga. Norime, kad jie žengtų pirmyn ir žinotų, jog jų indėlis yra pastebėtas.

Aistringai siekiame atrasti žmonių talentus ir juos puoselėti. Suteikiame savo komandai galimybę augti ir tobulėti. Stengiamės paspausti savo komandas tinkamoje aplinkoje, pateikdami tinkamų šaltinių ir įrankių, kad realizuotumėme jų potencialą. Tikime, kad darbas „Seneca“ įmonėje yra karjeros galimybė pozityviems žmonėms.

Skatiname kalbėjimąsi ir įsitraukimą visuose lygiuose. Kaip vadovų komanda išreiškiame savo lūkesčius vieni kitiems ir patys demonstruojame juos savo pavyzdžiu.

Siekdami nepertraukiamo augimo, neseniai daug investavome į naują pakavimo ir vyniojimo konvejerį bei medžiagų perdirbimo centro konvejerį, pakeisdami turėtus konvejerius, kurie buvo naudojami paskutinius šešerius metus. Naujieji užtikrina didesnį atliekų apdorojimo srautą bei didesnį mūsų procesų veiksmingumą ir patikimumą. Kai klientai pastebi, jog investuojame į savo įrangą, jie įgauna pasitikėjimo, jog suteiksime jiems patikimas paslaugas, atitinkančias jų poreikius. „Seneca“ taip pat užtikrina produkto patikimumą ir kokybę, reguliariai mokydama ir tobulindama darbo jėgą. Suderinę tokius patobulinimus, kokybišką vadovavimą ir teigiamą sveikatos ir saugos kultūrą, galime užtikrinti geriausią patirtį visoms bendradarbiaujančioms šalims.

Mažo kaloringumo kuro iš atliekų rinkos įsotinimas Olandijoje ir Vokietijoje. Tai reiškia ribotas energijos iš atliekų gamybos apimtis, todėl pradėjome ieškoti kitų rinkų ir naujų produktų. Dabar gaminame didelio kaloringumo medžiagas eksportui į Lenkijos rinką, į kurią tradiciškai sunku patekti.

2016 m. pradžioje vadovavau įmonėje „Seneca“ įgyvendinant integruotą valdymo sistemą, sertifikuotą pagal ISO 9001, 14001 ir OHSAS 18001 standartus. Didžiuojuosi sakydamas, kad buvome akredituoti, ir mūsų įmonė bei suinteresuotosios šalys gavo daug naudos.