Prisijungęs prie „Seneca“ 2012 m. kaip generalinis direktorius, Kenneth atsinešė didelį savo srities žinių bagažą bei patirties, kurios įgijo per 16 metų, užimdamas įvairias pareigas vadovavimo srityje. Pradėjęs savo karjerą Airijoje kaip atliekų vežimo ir surinkimo operacijų vadovas, Kenneth 2010 m. persikėlė į Angliją, kur užėmė generalinio direktoriaus pareigas dideliame atliekų tvarkymo ir antrinio panaudojimo centre.

Per savo karjerą Kenneth įgijo patirties antrinio panaudojimo kuro rinkoje ir savo patirtį puikiai suvienijo su „Seneca“ reikalavimais. Pastaraisiais metais Kenneth daugiausia dėmesio skyrė siekiams įtvirtinti „Seneca“ kaip vieną pirmaujančių JK kuro iš atliekų gamintojų ir užmegzti ilgalaikes partnerystes su Europoje pirmaujančiais energijos iš atliekų gamintojais.

2015 m. Kenneth buvo paaukštintas ir tapo operacijų direktoriumi, o 2016 m. – vykdančiuoju direktoriumi.

Kenneth Doran

Klausimai ir atsakymai

Mūsų komanda ir santykiai su klientais mums yra svarbūs. Tai yra mūsų darbo esmė.

Labai palaikome nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Nuolat peržiūrime savo procesus, kad pagerintumėme jų eigą ir mūsų paslaugų kokybę.

Tai – paprastas, bet svarbus verslas. Mūsų požiūris į atliekų tvarkymą ir kokybę nėra tradicinis mūsų pramonėje. Mes žvelgiame į jį kaip į gamybos procesą. Šis į kokybę ir veiksmingumą orientuotas požiūris leido mums sukurti aplinką, kuri teikia išskirtinę naudą mūsų klientams ir išskiria mus iš konkurentų.

2016 m. tapo aišku, kad Europos antrinio panaudojimo kuro rinkos išsiplės ir pritrūks vietos JK pagrindinėse rinkose Olandijoje, Skandinavijoje ir Vokietijoje. Norint užtikrinti pastovų augimą ir plėtrą, pasidarė aišku, kad „Seneca“ turi patobulinti savo gamybos procesus, kuro asortimentą ir plėstis į besiformuojančias rinkas.

Neabejotinai konteinerių pakrovimo sistemos pristatymas mūsų gamykloje.

Susitikome su išvežimo partneriu, „Twence“, kuris išreiškė susirūpinimą dėl iškrovimo proceso efektyvumo jo gamykloje ir pareiškė, kad palaido kuro iš atliekų pristatymas į jų bunkerį būtų tobulas sprendimas.

Kartu su savo logistikos partneriu įgyvendinome sprendimą, kuris lėmė „Slide System“ įrengimą mūsų teritorijoje. Tai visiškai atitiko „Twence“ tikslus ir pateikė „Seneca“ unikalų logistikos sprendimą.