Andrew yra „Seneca Resource Recovery“ operacijų vadovas, įgijęs 20 m. patirtį operacijų ir gamybos valdymo srityje JK, Europoje bei Azijoje. Jis išsiskiria unikaliu atliekų bei perdirbimo procesų supratimu ir yra susitelkęs į nuolatinį „Seneca“ operacijų veiksmingumo ir pristatymo klientams proceso tobulinimą.

Andrew yra atsakingas už gamybą, transportą ir susijusias administracines funkcijas „Seneca“ gamybos įmonėje bei vidaus perdirbimo poreikių valdymą „Carey Group“.

Andrew Harper

Klausimai ir atsakymai

Įmonėje „Seneca“ yra susiformavusi atvira ir darbinga kultūra. Mūsų gamybos centras šiek tiek skiriasi nuo į statybas orientuotų „Carey Group“ įmonių. Turime ribotą procesų, kurie pagal savo pobūdį gali tapti šiek tiek pasikartojantys, skaičių, todėl labai stengiamės, kad mūsų komanda liktų įsitraukusi, motyvuota ir ieškanti būdų, kaip patobulinti atliekamą darbą. Kaip komanda vertiname savo darbuotojus ir jų indėlį. Taikome interaktyvų bendravimo stilių ir reguliariai kalbame su visais komandos nariais apie problemas, aptariame sprendimus, skirdami dėmesį darbuotojų gerovei ir pasirūpindami, kad visi darbuotojai būtų saugūs darbo metu.

Įmonėje „Seneca“ visada esame atviri su klientais. Ne visada pasakome tai, ką jie nori girdėti, nesvarbu, ar tai klientas, ar tiekėjas – tai svarbu, kad neiškryptume iš vėžių. Net esant sudėtingiausioms problemoms, geriausia aptarti situaciją ir rasti visiems naudingą sprendimą.

Įmonėje užsiimame konkrečių rodyklių matavimu. Iš esmės – tai, kas pristatoma, tai, ką reikia pagaminti, ir reikalingų medžiagų kokybė. Mes ketiname apdoroti keturias su puse tūkstančių tonų medžiagų per savaitę, tačiau kontroliuojame kiekius kasdien, laikydamiesi sutartyse numatytų pristatomų kiekių elektrinėms, kadangi negalime gauti daugiau medžiagų, nei išvežame. Apyvarta priklauso nuo įsivežamų medžiagų kiekio, todėl tai (taip pat užtikrinimas, kad centras būtų saugus ir švarus) yra esminė mano pareigų dalis.

Pramonė tampa vis konkurencingesnė, kadangi žymiai daugiau įmonių bando daryti tai, ką mes pradėjome 2010 m. Kad išspręstumėme šią problemą, tobuliname gaminamos medžiagos kokybę, išskirdami daugiau perdirbamų elementų iš atliekų, kad pagamintumėte specialiai užsakytą produktą, atitinkantį konkretų elektrinės tipą. Judame link antrinio kietojo kuro gamybos. Tai – sausesnė medžiaga, kurią sunkiau pagaminti, todėl, kad pasiektumėme šį tikslą, investuojame maždaug 500 000 £ į naujus įrenginius.

Be naujos tankinimo mašinos, dėl kurios perėjome nuo supakuoto  prie konteineriuose esančio palaido kuro iš atliekų, įliejimo įmonėje, labiausiai didžiuojuosi atsargų valdymo ir įrenginių patikrinimo sistemos, kurią integravome per praėjusius metus, sukūrimu. Dabar informacija apie įrenginius įrašoma tiesiai į duomenų bazę ir stebima, siekiant nustatyti pakartotines klaidas ir remonto trukmę. Toje pačioje duomenų bazėje stebimos vartojimo prekių ir detalių atsargos, o kai pasiekiamas trūkumo lygis, jos užsakomos automatiškai.