Buvimas „Careys“ dalimi reiškia darbą su žmonėmis, kuriais galima pasitikėti. Nesvarbu, su kokiais iššūkiais susidurtume, visi dirbame išvien kiekvieną dieną, kad taptumėme geresni. Kiekvienas mūsų komandos narys įsipareigojęs atlikti savo vaidmenį, demonstruoti mūsų kompetenciją ir palaikyti kitus, kad viską, ko imamės, atliktume nepriekaištingai.

Mūsų komanda ir santykiai su klientais mums yra svarbūs. Tai yra mūsų darbo esmė, užtikrinant, kad visi bendradarbiautų ir dirbtų veiksmingai. Skatiname nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Turime tikrą komandą, sudarytą iš įvairiausių tautybių žmonių; visi mūsų komandos nariai dirba išvien ir palaiko vieni kitus – tai puiki vieta dirbti.

Kenneth Doran – vykdantysis direktorius

Vadovų komanda

„Seneca Resource Recovery“ vadovų komanda turi daug patirties išteklių antrinio panaudojimo bei kuro iš atliekų gamybos srityse. Mūsų vadovai atsineša ne tik ištobulintų įgūdžių bei patirties, bet ir jau užmegztų tarptautinių ryšių tinklą, kuris teikia įvairias paslaugas mūsų tiekimo grandinėje.

Skaitykite toliau norėdami sužinoti daugiau informacijos apie komandą.

Karjera

Norime, kad mūsų darbuotojai klestėtų ir pasiektų savo didžiausią potencialą. Mes trokštame sukurti aplinką, kuri būtų palanki siekti įkvepiančios ir pasitenkinimą teikiančios karjeros, tuo pačiu suteikdami sąlygas įgyti gilesnių žinių ir naujų įgūdžių.

Karjera įmonėje „Seneca Resource Recovery