„Seneca Resource Recovery“ yra JK pirmaujanti atliekų ir išteklių utilizavimo įmonė, kuri specializuojasi iš atliekų gauto kuro (RDF) gamybos, platinimo ir tarptautinio eksporto srityse.

SENECA - TRANSLATED - LT V2

2010 m. įkurta įmonė teikia aukštos kokybės atliekų tvarkymo paslaugas „Carey Group“ ir municipalinėms įstaigoms bei įmonėms, esančioms Anglijos pietuose.

„Seneca“ – viena didžiausių JK RDF eksportuotojų. Įmonė užsitarnavo gerą vardą kaip patikimas partneris, tiekiantis degalus kelioms Europoje pirmaujančioms gamykloms, gaminančioms energiją iš atliekų.

Savo ilgalaikių partnerysčių dėka galime teikti itin veiksmingas ir tvarias perdirbimo paslaugas savivaldybėms, komerciniams / pramoniniams ir statybos atliekų srautams, užtikrindami nešalinimą į sąvartynus

Sertifikatai

„Seneca Resource Recovery“ gali pasigirti įgytais įvairiais sertifikatais, apimančiais viską – nuo gamybos ir aplinkosaugos vadybos sistemų iki transporto parko operacijų.

Mūsų sertifikatai yra pripažinimas, kad „Seneca“ gali siekti pramonės geriausios praktikos standartų ir laikytis teisinės atitikties mūsų veikloje. Šie sertifikatai suteikia mūsų klientams pasitikėjimo, kad „Seneca“ dirba pagal nustatytą veiklos sistemą ir atitinka veiklos vadybos standartus, kurių tikimasi iš pirmaujančios išteklių utilizavimo įmonės.

  • ISO 9001, 1400, 18001 ISO 9001, 1400, 18001
  • Carpet Recycling UK Carpet Recycling UK
  • RDF Industry Group RDF Industry Group
  • Chartered Institute of Waste Management Chartered Institute of Waste Management
  • The Green Compass The Green Compass